lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Snoreeze deguna aerosols

Snoreeze deguna aerosols  Produkti Pret krākšanu
Cena:    14.00 Eur
Gab:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Snoreeze deguna aerosols — efektīvs līdzeklis pret krākšanu. Līdzeklis ir paredzēts gadījumiem, kad krākšana rodas aizlikta deguna dēļ (ja ir alerģija, siena drudzis vai saaukstēšanās laikā). Aerosols ir arī lieliski piemērots, ja krākšanas cēlonis ir izliekta deguna starpsiena. Dabiskas vielas saturošais Snoreeze deguna aerosols pārklāj deguna dobuma gļotādu un atbrīvo elpošanas ceļus. Lietojot Snoreeze deguna aerosolu, jūs un jūsu partneris varēsiet izbaudīt netraucētu miegu pat 8 stundas.

Kādēļ izvēlēties Snoreeze deguna aerosolu?

  •     *Tas aizsargā pret krākšanu līdz 8 stundām (ja tā nebūs, atdosim naudu). Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet
  •     Efektivitāte ir pamatota vairākos laboratoriskajos pētījumos.
  •     Līdzeklis ir ražots no dabiskām vielām.
  •     Līdzeklim ir patīkama piparmētru garša.

Informācija tiek publicēta, orientējoties uz medikos.lv klientu aptauju, taču rezultāti var būt atškirīgie, atkarīgi no dažādiem lietotājiem.

Snoreeze deguna aerosola lietošanas veids

Pirms lietošanas sakratiet pudelītē esošo šķidrumu. Ievietojiet smidzinātāju nāsī un 2 reizes nospiediet dozatoru. Atkārtojiet tās pašas darbības otrai nāsij. Ja pēc 2 iesmidzināšanas reizēm katrā nāsī līdzeklim nav gaidītās iedarbības, vēlreiz atkārtojiet procedūru.

Uzmanību! Smidzināt tikai mutē. Glabāt sausā un vēsā vietā (~25° C temperatūrā). Glabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Aerosola sūknim ir sīkas detaļas. Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms līdzekļa lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Sastāvs

Aqua, sorbitan stearate, polysorbate 60, sodium chloride, glycerine, calendula officinalis, menthyl lactate, xantham gum, cellulose gum, guar gum, thymus vulgaris, lavendula angustifolia. Vegetal origin.

Deguna aerosola Snoreeze tilpums

10 ml. Ar šo tilpumu pietiks apmēram 25 lietošanas reizēm.

Izcelsmes valsts

Apvienotā Karaliste

 

Mūsu solījums jums

Snoreeze deguna aerosols ir lielisks līdzeklis pret krākšanu, kas ļaus jums un jūsu partnerim izbaudīt netraucētu miegu pat 8 stundas. Pēc Snoreeze aerosola izmēģināšanas būsiet pārsteigts par to, kā līdz šim varējāt bez tā iztikt. Ja pēc šī produkta izmēģināšanas nebūsiet apmierināts, mēs atdosim jums samaksāto naudu.
Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir radušies jautājumi, lūdzam vērsties pie e-veikala personāla zvanot pa tālruni darba dienās plkst. 09.00–17.00 vai rakstot e-pastu, un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Skype: MedikosBaltic
Telefons: +37122337511
E-pasta adrese: info@medikos.lv 
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic


Rakstīt komentāru

Komentāri iesniegti subjektīvo viedokli. Līdzekļi iedarbības var atšķirties no jūsu unikālo fizioloģiskās īpašības.

Lūdzam norādīt visus kontaktinformācijas datus !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-pasts netiks rādīts publiski
IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas