lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Nauda atmaksa

Naudas atmaksas garantija

Garantējam naudas atdošanu, ja pēc pretsviedru līdzekļa Perspi-Guard, preparātu Spectral DNC-LSpectral DNC-N, Snoreeze, Actifresh un Revita EPS vai pretcelulīta gela Oligo DX lietošanas nebūsiet apmierināts ar šiem produktiem!

Preču atdošanas kārtība

1. Aizpildiet atdošanas veidlapu: ATDIŠANAS VEIDALAPA. Noteikti norādiet iegādi apstiprinoša dokumenta (rēķina, kases čeka vai pasūtījuma) numuru.

2. Atdodamo preci nosūtiet vai nogādājiet uz adresi: Šv. Stepono g. 7, Viļņa. Preces atdošanas izdevumus apmaksā pircējs.

3. Maksa par atdodamo preci tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atdotās preces saņemšanas dienas.

4. Pretsviedru līdzekli Perspi-Guard un preparātu Snoreeze vai Actifresh varat atdot 14 dienu laikā no saņemšanas dienas, preparātus Spectral DNC-L, Spectral DNC-N, Revita EPS un Oligo DX — 30 dienu laikā no saņemšanas dienas. UZMANĪBU! Lai saglabātu sasniegtos rezultātus, līdzekļi ir jālieto pastāvīgi atbilstoši produktu aprakstos esošajiem norādījumiem.

  • Atdodamajai precei ir jābūt kārtīgā oriģinālajā iepakojumā.
  • UZMANĪBU! Netiek atdota nauda, kas samaksāta par citiem Perspi līnijas produktiem, kas nav pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard: komplektā “Pircēji iesaka” iekļautā 30 ml pretsviedru līdzekļa vērtība ir 14.5 Eur, bet komplektos iekļautā 50 ml pretsviedru līdzekļa vērtība ir 13 Eur.

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir jautājumi, lūdzam vērsties pie e-veikala personāla pa tālruni darba dienās plkst. 09.00–17.00 vai pa e-pastu, un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Skype: MedikosBaltic
Telefons: 
+37125100850
E-pasta adrese:
 info@medikos.lv 
Facebook: 
http://www.facebook.com/medikosbaltic

IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas