lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Svīšana

Katram no mums ādā ir 3–4 miljoni sviedru dziedzeru. Neticami, bet no tiem izdalās līdz pat 11 litriem sviedru diennaktī.

Cilvēka ķermenī ir divu veidu sviedru dziedzeri: ekrīnie (eccrine) dziedzeri, kas atrodas visā ķermeņa ādā un izdala dzidru šķidrumu bez smaržas, kurš regulē ķermeņa temperatūru, un apokrīnie (apocrine) dziedzeri, kas atrodas padusēs un citās noslēgtās ķermeņa daļās.

Arī apokrīnie dziedzeri izdala šķidrumu bez smaržas. Šis šķidrums saskaras ar baktērijām, kas atrodas uz ādas virsmas. Šķidrumam saplūstot ar baktērijām, sāk izplatīties nepatīkama sviedru smaka.

Apmēram 40 % iedzīvotāju kādā noteiktā dzīves periodā cieš no pastiprinātas svīšanas vai stiprāka sviedru aromāta.

Pastiprinātas svīšanas problēmas var rasties dažādās ķermeņa daļās. Rašanās iemesli var būt dažādi: aktīvs dzīvesveids, paaugstināts stress, uztura izmaiņas, diēta, vecums, medicīnas preparātu lietošana un citi.

Svīšana īpaši pastiprinās gada siltākajā periodā, kas vairumam no mums kļūst par īstu pārbaudījumu.Sviedru traipi uz drēbēm, dezodoranta baltie traipi, mitras plaukstas un nepatīkams aromāts kājām, kas visu dienu bijušas zābakos — šīs problēmas ir pazīstamas lielai daļai no mums.

Pastiprināta svīšana ne tikai rada diskomforta sajūtu un mazina pašpārliecinātību, bet arī var būt par cēloni dažādiem dermatoloģiskiem traucējumiem: ādas apsārtumam, izsitumiem, retos gadījumos arī var rasties mazas rētiņas.

Svīšana ir organisma normāla reakcija uz karstumu vai stresu, taču ir iespēja šo estētisko nepilnību novērst vai vismaz mazināt.Mēs piedāvājam pretsviedru līdzekli Perspi-Guard, kas ir īpaši izveidots svīšanas mazināšanai.

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard ir medicīniski pārbaudīts un dermatoloģiski apstiprināts. Šis pretsviedru līdzeklis ir īpaši iedarbīgs un nodrošina aizsardzību pret svīšanu un nepatīkamu aromātu ilgāk nekā 5 dienas pēc vienas lietošanas reizes. Lai jūs justos pārliecināts par sevi, šis līdzeklis ir jāuzsmidzina uz tīras ādas tikai 1–2 reizes nedēļā pirms gulēt iešanas.

Mēs esam pilnībā pārliecinājušies par pretsviedru līdzekļa Perspi efektivitāti, tādēļ garantējam: lietojot pretsviedru līdzekli Perspi-Guard, jūs sasniegsiet gaidītos rezultātus. Ja šī pretsviedru līdzekļa lietošanas laikā nesasniegsiet vēlamo rezultātu, mēs atdosim visu naudu, ko samaksājāt par preci.

Citi pretsviedru līdzekļi

Līnijas PERSPI produkti — īpaši augstas kvalitātes higiēnas līdzekļi cīņai pret svīšanu. Liela daļa produkcijas tiek ražota Apvienotajā Karalistē.

Antibakteriālais ķermeņa mazgāšanas līdzeklis Perspi-Body Wash. Šis nav standarta ķermeņa mazgāšanas līdzeklis, bet gan preventīvs līdzeklis sviedru aromāta novēršanai. Ieteicams lietot kopā ar pretsviedru līdzekli Perspi-Guard.

Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

 

Dezodorants Perspi-Rock. Šis ir dabisks produkts ar sastāvdaļām no Āzijas sāls raktuvēm, kurš aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu ilgāk nekā 24 stundas. Šī dezodoranta ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas.

Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

 

Padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra. Vienreiz lietojamie padušu ieliktnīši aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu un novērš sviedru traipu rašanos uz apģērba.

Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

 

Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive. Unikāls pretsviedru līdzeklis bez alumīnija, spirta un parabēniem. Šis pretsviedru līdzeklis ir īpaši radīts cilvēkiem ar jutīgu ādu, tādēļ to var droši lietot jutīgās ķermeņa vietās: uz sejas, kakla un bikini zonā.

Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

 

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir radušies jautājumi, lūdzam vērsties pie e-veikala personāla zvanot pa tālruni darba dienās plkst. 09.00–17.00 vai rakstot e-pastu, un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Skype: MedikosBaltic
Telefons: 
+37122337511 
E-pasta adrese:
 info@medikos.lv 
Facebook: 
http://www.facebook.com/medikosbaltic

Rakstīt komentāru

Komentāri iesniegti subjektīvo viedokli. Līdzekļi iedarbības var atšķirties no jūsu unikālo fizioloģiskās īpašības.

Lūdzam norādīt visus kontaktinformācijas datus !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-pasts netiks rādīts publiski
IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas