lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Snoreeze aukslēju plāksnītes

Snoreeze aukslēju plāksnītes  Produkti Pret krākšanu
Cena:    8.00 Eur
Gab:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Snoreeze aukslēju plāksnītes — īpaši efektīvs līdzeklis pret krākšanu, ko vienmēr var ērti paņemt līdzi. Tās ir īpaši plānas, naudas makā vai kabatā ērti pārnēsājamas plāksnītes, kas izkūst pēc uzlīmēšanas uz aukslējām. Plāksnītes acumirklī novērš krākšanu un iedarbības ziņā ir pielīdzināmas Snoreeze mutes dobuma aerosolam. Plāksnītes ir ērti lietojamas un ātri izkūst, atstājot mutē svaigu piparmētru smaržu. Lietojot Snoreeze aukslēju plāksnītes, atbrīvosieties no kauna sajūtas, kas rodas krākšanas dēļ, un izbaudīsiet netraucētu miegu pat 8 stundas.

Kādēļ izvēlēties Snoreeze aukslēju plāksnītes?

  •     *Tās aizsargā pret krākšanu līdz 8 stundām (ja tā nebūs, atdosim naudu).
  •     Efektivitāte ir pamatota vairākos laboratoriskajos pētījumos.
  •     Līdzeklis ir ražots no dabiskām vielām.
  •     Plāksnītēm ir patīkama piparmētru garša.
  •     Plāksnītes var ielikt naudas makā vai kabatā.

*Informācija tiek publicēta, orientējoties uz medikos.lv klientu aptauju, taču rezultāti var būt atškirīgie, atkarīgi no dažādiem lietotājiem.

Snoreeze aukslēju plāksnīšu lietošanas veids

Izņemiet Snoreeze aukslēju plāksnīti no iepakojuma un pielieciet pie aukslējām, kā norādīts attēlā. Plāksnīte acumirklī pielips un sāks kust. Labākai līdzekļa iedarbībai pēc tā lietošanas neēdiet un nedzeriet.

Snoreeze oral stripes

Uzmanību! Smidzināt tikai mutē. Glabāt sausā un vēsā vietā (~25° C temperatūrā). Glabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Aerosola sūknim ir sīkas detaļas. Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms līdzekļa lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Sastāvs

Pectin (from apples), aqua, glycerin, peppermint oil, cellulose, sorbitan stearate, polysorbate 60, tocopheryl acetate (vitamin E), menthol (from peppermint), aspartame**, potassium sorbate, sodium saccharin, acesulfame K, hyaluronic acid, guar gum, citric acid, blue FCF. Vegetal origin. **A source of phenylalanine.

Snoreeze aukslēju plāksnīšu daudzums

14 gab. Uz vienu nakti ir jālieto 1 plāksnīte.

Izcelsmes valsts

Apvienotā Karaliste

 

Mūsu solījums jums

Snoreeze aukslēju plāksnītes ir lielisks līdzeklis pret krākšanu, kas ļaus jums un jūsu partnerim izbaudīt netraucētu miegu pat 8 stundas. Pēc Snoreeze plāksnīšu izmēģināšanas būsiet pārsteigts par to, kā līdz šim varējāt bez tā iztikt. Ja pēc šī produkta izmēģināšanas nebūsiet apmierināts, mēs atdosim jums samaksāto naudu.
Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir radušies jautājumi, lūdzam vērsties pie e-veikala personāla zvanot pa tālruni darba dienās plkst. 09.00–17.00 vai rakstot e-pastu, un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Skype: MedikosBaltic
Telefons: +37122337511
E-pasta adrese: info@medikos.lv 
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic


Rakstīt komentāru

Komentāri iesniegti subjektīvo viedokli. Līdzekļi iedarbības var atšķirties no jūsu unikālo fizioloģiskās īpašības.

Lūdzam norādīt visus kontaktinformācijas datus !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-pasts netiks rādīts publiski
IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas