lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Komplekts visam ķermenim

Komplekts visam ķermenim Produkti KOMPLEKTI
33.00
Cena:    26.00 Eur
Gab:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Ja ciešat no pastiprinātas svīšanas un nepatīkama pēdu aromāta, piedāvājam visam ķermenim paredzētu komplektu. Šajā komplektā ir īpaši iedarbīgs pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard (50 ml) un efektīvs līdzeklis pēdām ActiFresh (100 ml), kurš iznīcina baktērijas un novērš sviedru aromātu.

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard novērsīs svīšanu pat 5 dienas un aizsargās pret mitrām padusēm un nepatīkamo sviedru aromātu. Aerosols pēdām ActiFresh saglabās pēdu svaigumu visas nedēļas garumā pēc vienas lietošanas reizes.

Lietojot komplektu visam ķermenim, vienmēr jutīsieties svaigs un pārliecināts par sevi.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Perspi-Guard?

 • 5 dienu aizsardzība pret svīšanu (ja tā nebūs, atdosim naudu).
 • Līdzeklis ir drošs un saudzīgs lietošanā (to iesaka Eiropas mediķi).
 • Līdzeklis neatstāj baltus traipus (nekrāso apģērbu).
 • Līdzeklim nav smaržas (to var lietot kopā ar iecienītāko dezodorantu).
 • Līdzeklis ir universāls (piemērots lietošanai padusēm, rokām, pēdām un citām ķermeņa daļām).
 • Līdzeklis ir ekonomisks (pietiek periodam līdz pat 8 mēnešiem).

Kādēļ izvēlēties līdzekli ActiFresh?

 • Tas novērš nepatīkamo sviedru aromātu līdz pat 7 dienām (ja tā nebūs, atdosim naudu).
 • Tas ļauj kāju ādai elpot.
 • Tas ir efektīvs, pat aktīvi sportojot vai valkājot sintētiska materiāla apavus.
 • To var lietot izsmidzinot apavos.
 • Tas ir piemērots visai ģimenei.
 • Tas ir īpaši ērti lietojams (var smidzināt, pat apvēršot flakonu otrādi).

Plašāka informācija par produktiem atrodama šeit: pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard, antibakteriāls aerosols ActiFresh.


Komentāri

Perspi-Guard 2013-08-27 20:06:35
Man šis līdzeklis ir ļoti palīdzējis. Domāju, ka tas nav iespējams, taču maldījos. Iesaku izmeģināt, pati izmēģināju sākumā 5 ml iepakojumu, ko lietoju diezgan ilgi.
Komentārs 2013-08-20 22:12:53
Pietiek ļoti ilgam laikam. Pēc 5 mēnešu lietošanas efektivitāte mazinājās, un padušu āda uz kādu laiku kļuva raupja un jutīga, nācās ieturēt nelielu pauzi. Bet pirmos 5 mēnešus efektivitāte ir nenoliedzama - nekādas svīšanas, nekāda nepatīkama aromāta.
Andris 2013-07-23 12:54:35
Man bija lielas problēmas ar padušu svīšanu. Pēc pirmās šī līdzekļa lietošanas reizes jutos mazliet vīlies, jo svīšana, ja arī samazinājās, vienalga bija ievērojama. Domāju viss - muļķības, bet tad pēc kādas trešās lietošanas reizes (apmēram pēc 3 nedēļām)svīšana tiešām ļoti jūtami samazinājās un faktiski pazuda.Patreiz (pagājuši kādi 3 mēneši)līdzekli nelietoju, jo tas gluži vienkārši izbeidzās, bet svīšana praktiski nav atjaunojusies. Izsaku dziļu pateicību šī līdzekļa radītājiem!
Man patīk! 2013-07-19 15:57:05
Labdien! Ar šo pretsviedru līdzekli esmu ļoti apmierināta, varbūt ne par visiem 100 procentiem, bet par 99 gan :) Ja agrāk man pie mazākā uztraukuma bija mitras paduses un plankums uz apģērba, tad tagad es par to varu nesatraukties. :) Vien lielā karstumā gan rodas mazs satraukums vai kaut kas neparādās. Par pirmajām trim dienām esmu pilnīgi droša, ka viss kārtībā.
Atsauksmes par perspi-guard 2013-07-16 18:24:40
Labdien :) Vēlējos pateikt lielu paldies portāla komandai par šādu produktu, jo patiesi viss atbilst patiesībai un produkts patiešām darbojas. Nemaz nebiju cerējusi, ka pienāks tāda diena, ka varēšu vilkt bezroku kleitas vai blūzes, jo agrāk tas nebij iespējams par cik man bij ĻOTI pastiprināta svīšana. Iesaku visiem izmēģināt kam ir šādas problēmas. Paldies, ar cieņu, Rudīte.
Tas ir tā vērts 2013-07-16 15:05:24
Patiešām labs līdzeklis. Vienas pudelītes pietika gandrīz gadam. Tā ka sanāk gana izdevīgi. Lietoju kopā ar Perpsi H2O. Ideāls tandēms. Lieliska kvalitāte un cena.
Perspi-Guard 2013-07-15 17:05:25
Lietoju šo līdzekli vairākus mēnešus un varu teikt ka iedarbība ir tiešām laba!Kāda nu kuram tā fizioloģija,bet man nepatīkamā aromāta nav,vienīgi ka mitras paduses vienalga ir.

Rakstīt komentāru

Komentāri iesniegti subjektīvo viedokli. Līdzekļi iedarbības var atšķirties no jūsu unikālo fizioloģiskās īpašības.

Lūdzam norādīt visus kontaktinformācijas datus !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-pasts netiks rādīts publiski
IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas