lv | ru
perspi
Заказ по телефону +37125100850

''''Набор для тела''''

''''Набор для тела'''' ПРОДУКТЫ НАБОРЫ
33.00
Цена:    26.00 Eur
Количество:    


Гарантированное высокое качество и эффективность

Гарантированное высокое качество и эффективность

Если Вас беспокоит сильная потливость и неприятный запах ног, рекомендуем Вам набор для тела. В него входит особо активный антиперспирант Perspi-Guard (50 мл) и эффективный препарат для ног ActiFresh (100 мл), уничтожающий бактерии и запах пота.

Антиперспирант Perspi-Guard избавит Вас от потливости на 5 дней и будет защищать подмышки от появления влаги и неприятного запаха пота. Спрей для ног ActiFresh поможет Вашим ногам оставаться свежими в течение недели после одноразового распыления.

Набор для тела подарит Вам свежесть и уверенность в себе.

Почему стоит выбрать Perspi-Guard?

 • 5-ти дневная защита от потливости (или вернем Вам деньги)
 • Безопасное, нежное в использовании (рекомендовано медиками Европы)
 • Не оставляет белых пятен (не пачкает одежду)
 • Без запаха (можно использовать вместе с любым дезодарантом)
 • Универсальное (для подмышек, рук, стоп и др. частей тела)
 • Экономичное (хватает на срок до 8 мес.)

Почему стоит выбрать ActiFresh?

 • Уничтожает неприятный запах пота на 7 дней (или мы возвратим Вам деньги)
 • Позволяет ногам дышать
 • Эффективен даже при активных занятиях спортом или ношении синтетической обуви
 • Может использоваться для обуви
 • Подходит для всей семьи
 • Удобен в применении (возможно распыление даже в положении вверх дном)

Больше информации о продуктах можно получить здесь: антиперспирант Perspi-Guard, антибактериальный спрей ActiFresh.


Комментарии

Perspi-Guard 2013-08-27 20:06:35
Man šis līdzeklis ir ļoti palīdzējis. Domāju, ka tas nav iespējams, taču maldījos. Iesaku izmeģināt, pati izmēģināju sākumā 5 ml iepakojumu, ko lietoju diezgan ilgi.
Komentārs 2013-08-20 22:12:53
Pietiek ļoti ilgam laikam. Pēc 5 mēnešu lietošanas efektivitāte mazinājās, un padušu āda uz kādu laiku kļuva raupja un jutīga, nācās ieturēt nelielu pauzi. Bet pirmos 5 mēnešus efektivitāte ir nenoliedzama - nekādas svīšanas, nekāda nepatīkama aromāta.
Andris 2013-07-23 12:54:35
Man bija lielas problēmas ar padušu svīšanu. Pēc pirmās šī līdzekļa lietošanas reizes jutos mazliet vīlies, jo svīšana, ja arī samazinājās, vienalga bija ievērojama. Domāju viss - muļķības, bet tad pēc kādas trešās lietošanas reizes (apmēram pēc 3 nedēļām)svīšana tiešām ļoti jūtami samazinājās un faktiski pazuda.Patreiz (pagājuši kādi 3 mēneši)līdzekli nelietoju, jo tas gluži vienkārši izbeidzās, bet svīšana praktiski nav atjaunojusies. Izsaku dziļu pateicību šī līdzekļa radītājiem!
Man patīk! 2013-07-19 15:57:05
Labdien! Ar šo pretsviedru līdzekli esmu ļoti apmierināta, varbūt ne par visiem 100 procentiem, bet par 99 gan :) Ja agrāk man pie mazākā uztraukuma bija mitras paduses un plankums uz apģērba, tad tagad es par to varu nesatraukties. :) Vien lielā karstumā gan rodas mazs satraukums vai kaut kas neparādās. Par pirmajām trim dienām esmu pilnīgi droša, ka viss kārtībā.
Atsauksmes par perspi-guard 2013-07-16 18:24:40
Labdien :) Vēlējos pateikt lielu paldies portāla komandai par šādu produktu, jo patiesi viss atbilst patiesībai un produkts patiešām darbojas. Nemaz nebiju cerējusi, ka pienāks tāda diena, ka varēšu vilkt bezroku kleitas vai blūzes, jo agrāk tas nebij iespējams par cik man bij ĻOTI pastiprināta svīšana. Iesaku visiem izmēģināt kam ir šādas problēmas. Paldies, ar cieņu, Rudīte.
Tas ir tā vērts 2013-07-16 15:05:24
Patiešām labs līdzeklis. Vienas pudelītes pietika gandrīz gadam. Tā ka sanāk gana izdevīgi. Lietoju kopā ar Perpsi H2O. Ideāls tandēms. Lieliska kvalitāte un cena.
Perspi-Guard 2013-07-15 17:05:25
Lietoju šo līdzekli vairākus mēnešus un varu teikt ka iedarbība ir tiešām laba!Kāda nu kuram tā fizioloģija,bet man nepatīkamā aromāta nav,vienīgi ka mitras paduses vienalga ir.

Оставить комментарий

Комментарии являются выражением субъективного мнения. Степень воздействия средства может зависеть от индивидуальных физиологических особенностей Вашего организма.

Просьба заполнить все контактные данные !!!
! Неправильно введен !
Э-почтa не будет показываться публично
Корзина
Рекомендуем

 ot chrapa snoreeze  

Нам доверяют