lv | ru
perspi
Pasūtījumu pieņemšana zvanot pa tālruni +37125100850

Snoreeze mutes dobuma

Snoreeze mutes dobuma  Produkti Pret krākšanu
Cena:    18.00 Eur
Gab:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Snoreeze mutes dobuma aerosols pret krākšanu — unikāls līdzeklis pret krākšanu. Līdzeklis ir paredzēts gadījumiem, kad krākšana rodas augšējo elpošanas ceļu sašaurināšanās radītas vibrācijas dēļ. Aerosols novērš galveno krākšanas cēloni — slāpē rīkles mīksto audu vibrāciju. Lietojot Snoreeze mutes dobuma aerosolu, jūs un jūsu partneris varēsiet izbaudīt netraucētu miegu pat 8 stundas. Līdzekļa iedarbība saglabājas neatkarīgi no ķermeņa stāvokļa, kādā guļat.

Kādēļ izvēlēties Snoreeze mutes dobuma aerosolu?

  •     *Tas aizsargā pret krākšanu līdz 8 stundām - ja tā nebūs, atdosim naudu (Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet) 
  •     Efektivitāte ir pamatota vairākos laboratoriskajos pētījumos.
  •     Līdzeklis ir ražots no dabiskām vielām.
  •     Līdzeklim ir patīkama piparmētru garša.

*Informācija tiek publicēta, orientējoties uz medikos.lv klientu aptauju, taču rezultāti var būt atškirīgie, atkarīgi no dažādiem lietotājiem.

Snoreeze mutes dobuma aerosola lietošanas veids

Pirms lietošanas sakratiet pudelītē esošo šķidrumu. Atlieciet smidzinātāju 90 grādu leņķī. Nospiežot dozatoru 3 reizes, iesmidziniet līdzekli rīklē. Labākai līdzekļa iedarbībai pēc tā lietošanas neēdiet un nedzeriet. Ja pēc 3 iesmidzināšanas reizēm līdzeklim nav gaidītās iedarbības, vēlreiz atkārtojiet procedūru.

Uzmanību! Smidzināt tikai mutē. Glabāt sausā un vēsā vietā (~25° C temperatūrā). Glabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Aerosola sūknim ir sīkas detaļas. Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms līdzekļa lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Snoreeze Throat spray

Sastāvs

Aqua, glycerin, sorbitan stearate, polysorbate 60, cellulose, peppermint oil, tocopheryl acetate (vitamin E), potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, xantham gum, hyaluronic acid, guar gum. Vegetal origin.

Mutes dobuma aerosola Snoreeze tilpums

23,5 ml. Ar šo tilpumu pietiks apmēram 50 lietošanas reizēm.

Izcelsmes valsts

Apvienotā Karaliste

 

Mūsu solījums jums

Snoreeze mutes dobuma aerosols ir lielisks līdzeklis pret krākšanu, kas ļaus jums un jūsu partnerim izbaudīt netraucētu miegu pat 8 stundas. Pēc Snoreeze aerosola izmēģināšanas būsiet pārsteigts par to, kā līdz šim varējāt bez tā iztikt. Ja pēc šī produkta izmēģināšanas nebūsiet apmierināts, mēs atdosim jums samaksāto naudu.
Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir radušies jautājumi, lūdzam vērsties pie e-veikala personāla zvanot pa tālruni darba dienās plkst. 09.00–17.00 vai rakstot e-pastu, un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Skype: MedikosBaltic
Telefons: +37122337511
E-pasta adrese: info@medikos.lv 
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic


Rakstīt komentāru

Komentāri iesniegti subjektīvo viedokli. Līdzekļi iedarbības var atšķirties no jūsu unikālo fizioloģiskās īpašības.

Lūdzam norādīt visus kontaktinformācijas datus !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-pasts netiks rādīts publiski
IEPIRKUMU GROZS
Iesakām

 pret kraksanu  

Mums uzticas